| NH4OH a întrebat:

Dacă am 18 ani împliniți alături de actele actuale, evident, o pot scoate pe o prietena minora (17ani) din țară prin imputernicire(procura) de catre părinții ei?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât părinții ei își dau acordul nu este nici un impediment.
Doar să aveți grijă.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| darrio2007 a răspuns:

Poti. Dar depinde ce ganduri ai. Ea vrea? Daca o duci la produs?

| NH4OH explică (pentru Andreeush):

Părinții ei vor veni cu mine la notar, e totul ok. Mulțumesc

| NH4OH explică (pentru darrio2007):

laughing)) Si ea, si părinții ei vor. Mergem pentru universitate. Mulțumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru NH4OH):

Cu placere.