| SweetSacrifice a întrebat:

Daca am buzele subtiri, arata urat sa am piercing?

7 răspunsuri:
| Bellatores a răspuns:

Nu,tocmai le va scoate in evidenta si le va face senzuale..eu am in limbatongue:*

| SweetSacrifice explică (pentru Bellatores):

Nu sunt sigura.Am buzele subtiri si ma gandeam ca o sa arate destul de nasol. Oricum, mersi de raspuns.

| τττ a răspuns:

Nu,nu conteaza cat de groase sau subtiri ai buzele! Se vede bine oricum. Funda?

| τττ a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Cu placerewinking
Eu vreau sa imi fac in nas.

| Bellatores a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Nietbig grintongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Arata urat si cu buzele subtiri si cu buzele groase. Nicio urma de seunzual. Eu ca baiat nu as saruta niciodata o fata care are tot felul de metale prin limba sau buze.

| BaciuBaciu a răspuns:

Eu acum mi-am facut in nas si llimba.O sa arate cool.fa-ti!