| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi maresc buzele intr-un mod natural? Nu le am subtiri, le am asa si asa. FUNDA!

9 răspunsuri:
| kwonhani a răspuns:

O prietena de a mea, folosea un pahar, il presa peste buze o perioada de timp, si buzele se mareau, sau poti sa încerci asta, deoarece pielea se regenereaza si cea moarta ramane, poti folosi o periuta de dinti si sa de dai cu ea pe buze, iar buzele vor ajunge la marimea lor naturala, daca nu se întâmpla asta, înseamna ca aceasta este marimea lor, si poti sa incerci faza cu paharul, dar daca faci asta, sa stii ca trebuie sa apesi pe pahar destul de tare, si sa folosesti un pahar mic.

| AnaAna23 a răspuns (pentru kwonhani):

Merge si cu cana?

| kwonhani a răspuns:

Cred, nu stiu, eu ti-am zis cum face ea. Incearca cu cana, poate merge

| AnaAna23 a răspuns (pentru Mariay2k):

Adica daca pun chestia aia pe buze mi se maresc?

| Mariay2k a răspuns (pentru AnaAna23):

Da

| pumpedlips a răspuns:

Incearca si dispozitivul acesta http://pumpedlips.shopmania.biz/

| pumpedlips a răspuns:

Poti incerca si dispoziitivul acesta http://pumpedlips.shopmania.biz/

| arianadrg a răspuns:

Daca nu vrei sa ajungi pe masele esteticeniilor, ti-as recomanda sa te uiti la tutoriale de make-up pe aceasta tema.