| anonim_4396 a întrebat:

Daca am punct la purtare, cu creionul mi se scade nota la purtare?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, media semestriala la purtare o stabileste dirigintele, cu consultarea consiliului clasei, la sfarsitul semestrului.

| Ara997 a răspuns:

Nu, incearca sa nu mai faci si alte gogoritze. iti spun sigur e ca sa te sperie, ca sa te linisteasca cumva. e avertismet

| RainbowD a răspuns:

Îi doar in creion se mai poate corecta situatia ta pana la sfarsitul semestrului şi sa nu iti scada acel punct la purtare.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

E un avertisment... ai grijă

| AleAlex18 a răspuns:

Se hotaraste la sfarsitul anului in consiliu