| blackwolf404040 a întrebat:

Daca am sub 18 ani si ma duc la un magazin sa cer DOAR foite pentru rulat si filtre imi va da vanzatoarea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti da, pentru ca este ilegal.
Iti va cere buletinul sa arati ca ai implinit 18 ani!

| Wr3nch a răspuns:

Esti in Romania bro, chiar crezi ca te intreaba ceva? Eu cumparam bere si tigari pentru rude la 12 ani si nu zicea nimeni nimic.

| idk3363535 a răspuns:

Faci si tu o schema. te duci la lidl, de preferat iei un prieten care sa para mai mare, asta daca nu ai prieteni de 18 ani si iti iei de acolo de langa casa foite de rulat.