| aleee3 a întrebat:

Daca ar fi sa-ti schimbi numele care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Pai... Ma numesc Vanessa [Vaneee.] si mi'ar palcea Magdalena [Magdis; Male] sau Larisa [Lariii'] sau Cristina [Criss; Tinaa]
sau Laura [Lau] sau la baiat ar fi fain Inocentiu [Inocent; Cent; Ino]
Funda te rogpuppy dog eyes :X

5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Alexei. sau poate Alex, simplu. sau...Adix!

| pryncesSs a răspuns:

Imi place mult numele Rebecca :X

| Kenny a răspuns:

Laura

| LaRiiuU a răspuns:

Eu cred ca nu mi-as schimba numele. pentru ca simt ca numele meu ma define asa cum sunt, dar totusi mama dintotdeauna imi zice laura asa ca ma gandesc ca poate ar fi trebuit sa-mi fi pus lauralaughing. Dar sunt cateva nume care as vrea sa i le pun la viitori mei copii: karen, amanda sau selenne pentru fata si erik sau alek pentru baiatbig grin

| Vanity a răspuns:

Mie imi place mult numele de Patricia :X deci asta as fi vrut sa fie.