| pwp a întrebat:

Daca ati avea sansa sa cunoasteti o celebritate(de la noi sau de afara) pe cine ati vrea sa cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Twist a răspuns:

Ian Somerhalder clar.pentru ca felul in care joaca, in care ''i-a dat viata'' lui Damon in TVD e pur si simplu geniallove struckparca aia ar fi propria viata nu ca interpreteaza.
si enrique iglesias.imi place inca de cand eram mica.si e super secsi =p~

41 răspunsuri:
| Amaliutss a răspuns:

Rihanna sh enrique iglesias:X:X

| Vampiregirl_7516 a răspuns:

Nina dobreve
ian somerhalder:X

| love13 a răspuns:

Ian Somerhalder sau Nina Dobrev :X

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Pe Randy Orton favoritul meu din raw sh pe Edge favoritul meu din smackdown.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Sebastian Ruli=p~, William Levy=p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber :X:X:X... dar sh selena gomez, miley cyrus, demi lovato etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randy Ortonbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e sa aleg doar una(intrucat nu e singurul pe care mi-as dori sa-l cunosc); Nicolas Cage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ian Somerhalder, Jhonny Depp, Nina Dobrev, Kelly Clarckson, Rihanna, Demi Lovato si Taylor Lautner :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe Ledy Gaga, Miley Cyrus, Eminem, Puya, Anda Adam, Connect-r, Justin Bieber si Adela Popescu.

| KinderMaxim a răspuns:

Anthony kiedis

| Deyutza81973 a răspuns:

Pe fernando de la canasebes