| AlexXandra3 a întrebat:

Daca ati fi membru al unui partid de tineri ce ati face pentru populatia tanara daca ati ajunge la putere?

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Depinde la ce te referi, daca ar fi la fel de cunoascut ca partidele de tineri pe care le stiu eu nu cred ca s-ar putea face ceva poate aparitia la tv la arjuta, pai in primul rand as mari bursele si talentele tinere nu le-as lasa sa fie pierdute prin alte tari, vezi tu daca noi am pretui mai mult tanara generatie cu tot cu talentele ei am ajunge foarte departe(merit o fundita?laughing )

13 răspunsuri:
| lVlad a răspuns:

Scot toate camerele de luat vederi din scoali...Haine originale si parfumuri gratis...si in final ..liberate de a trece granita cand vor cu droguri si pistoale

| GummyBear05 a răspuns:

Daca te referi la niste tineri intre20-25 de ani probabil le-as da mai multe oputunitati de a studia in diferite locuri si i-as ajuta sa-si gaseasca un loc de munca potrivit pentru domeniul care l-au studiat

| Denis777 a răspuns:

Ce rau esti vladelaughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru lVlad):

Ce idealuri inalte ai.

| lVlad a răspuns (pentru suntserios):

laughingPai nu?

| sunetul a răspuns:

Da.Scoala sa fie defintata.
Cafenele si cluburi.

| AlexXandra3 explică (pentru lVlad):

Wow...

| AlexXandra3 explică:

Inca mai astept pareri!big grin

| AlexXandra3 explică (pentru Denis777):

De ce ai mari bursele? Stiu, ca nici nu se dau in unele institutii de invatamant!

| AlexXandra3 explică (pentru AlexXandra3):

Scuze pentru virgulahappy

| Denis777 a răspuns:

Pai in primul rand copii care isi dau intr-adevar silinta sa invete nu sunt rasplati indeajuns(nu cred ca cineva se multumeste cu nu stiu satisfactia ca a invatat)daca ar fi putin stimulati poate am iesi din starea asta cu invatamantul, si in afara de problema cu copii care nu mai pot la cat isi dau silinta e si pe deoparte problema cu slarile profesorilor parerea mea e ca e foarte simplu in cazul asta daca un invatator care a predat 40 de ani are un salariu de 3-5 miloane de ce sar mai da silinta? sunt profesori buni care se pierd asa

| Denis777 a răspuns (pentru Denis777):

Scuze nu prea am fost atent cand am scris

| Denis777 a răspuns:

Scuze nu prea am fost atent cand am scris