| i.love.me a întrebat:

Daca ati putea sa fiti o vedeta celebra, cine ati fi?

Răspuns Câştigător
| DeeAnna. a răspuns:

Pai...
Cred ca nu mi`s dorii niciodata sa fiu o celebritate anume...
Dar in schimb as vrea sa fiu sotia lui Anthony Kiedis...hee hee

Te pup dulce, Fata cu palton rosu...hee hee

19 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna pai cred ca...Angelina Jolie, dar sincer eu nu as vrea sa fiu nimeni pentru ca vreau sa fiu eu insuni si ma accept asa cum sunt!

| fluturas a răspuns:

laughing pai daca as putea sa fiu o vedeta celebra as fii o vedeta celebra, adica eu! nu am cum sa fiu o vedeta celebra. eu sa fiu madonna laughing. poate nu am inteles eu bine intrebarea.winking kiss dar asa cred. ca nu am cum eu sa fiu alta persoana laughing. poate ai vrut sa zici ca ce vedeta celebra as alege sa fiu? pai nu stiu sigurwinking kiss nu am o vedeta preferata. imi plac mai multe kiss

| thegreatgatsby a răspuns:

Hmmm... pot sa pun si baieti nu? happy Pai Britney Spears si Justin Bieber as vrea.

| Antrax a răspuns:

Toti deodata

| inna a răspuns:

Sunt deja o vedeta...

| xD101 a răspuns:

Mi-ar place sa fiu Selena Gomez sau Demi Lovato big grin

| dragutza a răspuns:

Pai mai multe persoane: beyonce, selena gomez si michael jackson! daca e sa o luam asa fiecare vrea sa fie idolul, cantaretul/cantareata, actorul/actrita preferat/a! voi ce vreti? sau chiar tu?

| Chocolate a răspuns:

Sunt deja vedeta claseidevil... i'm the most important...
fara sa-mi dorescsad...oh go on
devil

| i.love.me explică:

Eu nicole sherzinger

| lencikk a răspuns:

Poyy as vrea sa fiu mai multe in una... cate oleaca din talentul fiecaruia...sa sparg topu... dar u ce ai vrea sa fii?

| YepIsSuspended a răspuns:

Madonnabatting eyelashes

| denisa_2911 a răspuns:

Byonce sau Kelly Clarkson laughinglaughing... tu?
Pup

| b3bita a răspuns:

Nu vreau sa fiu o vedeta deja existenta ..eu vreau sa sparg topurile laughing sa fiu "eu"

Răspuns utilizator avertizat
| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Britney spearshee hee

| vilmaristul a răspuns:

Ronaldo, in perioada lui de glorie

| gianinutza a răspuns:

Sexxy Braileancalaughing :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sau daca e vba s imi aleg o vedeta p care as vrea s o inlocuiesc...thinking tommy gunnwinking

| artist a răspuns:

Cristiano ronaldo:X