| Ralux a întrebat:

Daca ati scrie o carte despre ce ar fi?

Răspuns Câştigător
| nicko a răspuns:

Despre un copil care nu mai are speranta care ajunge sa urasca orice din cauza ca nu a fost iubit de nimenisi care pleak intr-o calatorie in care devine un foarte bun prieten cu animalele care ii sunt alaturi mereu.Cand creste isi gaseste sora mai mik tinuta sclava de niste indieni, atunci o salveaza cu ajutorul necuvantatoarelor. Cand imbatraneste si sora lui moare inainte sa apuce 18 ani, un om il salveaza de la moarte.Atunci "copilul"isi da seama ca mai exista si oameni buni si ca "Nu toti sunt la fel!" cam asa ar suna cartea mea

25 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am incercat la un moment dat, dar am renuntat... Existau 2 posibilitati... Sentimente puse in versuri... Sau experiente marcante din viata mea - in proza.

| Nastia a răspuns:

Despre viata in care intervine neobisnuitul sau iubirea sau bizarul, fantasticul, ...despre iubire, suferinta, tradare, spirit invingator, ...despre puterea de a te schimba, de a trece mai departe,...
as scrie despre toate intr-un fel incat sa nu fie niciuna in plus,...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Viata sentimentala ca o gradina zoologica. Evident nu as scrie despre viata mea - cum se grabesc astia toti sa sara de parca sunt toti asa de importanti si numai lor se intampla sa nasca, sa iubeasca, sa le crape telefonul si calculatorul si sa caute jocuri- ci as lua cazuri de pe TPU. Aicea este material siropos de mierea de albine pare fiere.

| Chocolate a răspuns:

Despre adolescenti

| Klara a răspuns:

Genocide, chestii de genu'
happy
As scrie despre moarte, ma inspira...winking

| marsy a răspuns:

,, viata are multe surpriza,,

| Puiutz a răspuns:

Bunnaaa:*...pai sincer.eu as scrie.despre viata mealove struck.momentele frumoasa...mai putin frumoasa.grele.exeperiente din viata mea...:d. Sau o frumoasa poveste de dragoste day dreaming.

| Puiutz a răspuns:

Frumoasee*** laughing)..scz..imi era cam somnlaughing`

| yanny`s a răspuns:

Cred ca as lua fragmente din jurnalul meu si as scrie "Viata unei adolescente".

| Encore a răspuns:

Despre dragoste, droguri si discriminare

| Jonsdottir a răspuns:

Hmmmm... ceva frumos :X cred ca ar suna:" Lumea mea gothica, dar colorata", "Intuneric cu lumina", "Siretele colorate cu pete negre, mari" sau "De ce nu-mi spui ce simti atunci cand nu esti pe pamant?"

| dEutSa_8892 a răspuns:

Despre dragostea interzisa!

| Stixie a răspuns:

Despre viaţa mea. aşa cum e ea, fără să-i adug sau să-i elimin cevahappy. Bineînţeles sub alte numebig grin.

Răspuns utilizator avertizat
| aby a răspuns:

Eu mi-as face o autobiografie.As scrie despre viata mea, despre trairile mele, despre viata mea, cu bune cu rele.

| kuka a răspuns:

Surviving in romania: for dummies

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va raspunde ''lumi'' in locul meu. :)))))
acum sa nu crezi ca as si scrie acea carte. =))
http://www.youtube.com/watch?v=8FNbvybBcmk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Viața mea agitată cu bune și rele, aș scrie pe coli albastre cu titlul "Lupta cu tot ce te înconjoară".
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi un roman de dragoste care ar descrie viata asta mizera din tara in contrast cu viata promitatoare a alora care prind un contract cinsstit afara.Deci dragostea dintre doi tineri se va naste aici sfirsindu-se intr-un mod stupid din cauza unor situatii materiale mai sus puse decit al tinarului care si-a ratat un viitor raminind linga marea lui dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre pasaricihappy..si tu esti o pasarica frumoasahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as scrii-o despre animale.mai ales dspre caini. ii ador...sau despre dans sau muzica.sunt o gramada de idei banale sau bune.ne mai vedem papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kamasutra

| Penther a răspuns:

Aş scrie o carte despre săx.

| Ryder a răspuns:

Despre viaţă, amor, moarte...

| ale_5909 a răspuns:

Am scris o carte despre adolescenti moderni big grin