| babyblue_8473 a întrebat:

Daca aveti melodii noi straine si vreti sa ma ajutati, sa imi trimiteti si mie, dati-mi va rog un mesaj cu id-ul vostru pe privat. Merci mult! Va pup!

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

La ce te referi straine?

| babyblue_8473 explică:

happy pai 50 cent ne eu lil wayne rihanna cat de luna etc big grin

| babyblue_8473 explică:

DEFFECT draga laughing)

nu erai deloc obligat sa raspunzi la anuntul meu la fel cum nu esti obligat sa-mi lasi un idwinking
Vroiam sa-mi fac un cd si sa nu mai caut pe toate site-urile sa downloadez.

| deffect a răspuns:

N-ai nevoie de id-urile noastre cauta pe "gugal"happysi gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau, ce gen? unde sa iti trimit? astept raspuns pe id-ul meu sharky_20092000. pusy

| adelutzaeu a răspuns:

Na vem te rog frumos sa-mi dai babyblue