| membrugirl2010 a întrebat:

Daca bei bere fara alcool n-are nimic, nu? adica e acelasi gust dar fara alcool, nu?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu e chiar acelasi gust
Dar se poate zice.

| pwp a răspuns:

Nu e acelasi gust...
berea normala e mai buna, dar si cea fara alcool e bunicica.
si daca e fara alcool, garantat nu te imbeti happy

| BeHappyForMe a răspuns:

Exact dar e mai putin placuta la gust tot mai buna e bere normala dar cea fara alcool e indicata minorilor.

Stefan
| Stefan a răspuns:

E putin mai diferita, important este ca poti sa o bei fara sa ai probleme cu politia.

| Ana a răspuns:

Nu prea se aseamana la gust cu cea cu alcool, dar este buna, merge happy

| coddy24 a răspuns:

Nu! nu e acelasi gust... ar trebui nici sa nu se cheme bere, doar bautura

| Sirenia a răspuns:

E un gust diferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam la fel

| Blonda_9286 a răspuns:

Are cam acelasi gust... dar nu are alcooll happy e buna...::big grin