| mindyabusiness a întrebat:

Daca blochez pe cineva care mi-a dat like la poza de facebook, atunci altcineva poate sa vada ca l-am blocat pe ala?

3 răspunsuri:
| BufnitaNocturna a răspuns:

Da. Daca un prieten al acelei persoane te cauta pe facebook te gaseste, in schimb cel pe care l.ai blocat nu te mai gaseste. Asa isi poate da seama intreband pe cineva. In rest nu iti apare pe facebook ca l.ai blocat.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu va ști nimeni că l-ai blocat. Dar, se vor anula automat și like-urile, pe care le-a dat postărilor tale.

| Madesz a răspuns:

Nuu, normal ca nu! Dar, de ce intrebi? Vrei sa o blochezi pe mama ta sa nu iti vada postarile si sa nu ai martori ca ti-ai blocat mama? ( E doar o gluma, nu te supara. laughing) )