| patricia17 a întrebat:

Daca depun o suma de bani prin western union, suma pe care o vreo o voi primi? Pentru ca cineva imi cere acest lucru, dupa, cica voi primi un email de la banca si el va depune banii....nu inteleg cum se procedeaza

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ai citit ce ai scris tu aici, ca nu se intelege nimic ce vrei sa intrebi!

Daca acel cineva vrea sa-ti trimita bani prin western union, sa te sune pe tel. când ti i-a trimis, iti iei buletinul cu tine mergi la orice western union, le spui ca trebuie sa primesti bani... le dai numele tau, buletinul si primesti banii trimisi! Nu trebuie sa astepti nici un email...
Daca tu vrei sa trimiti, atunci iti dau ei un formular, il completezi si gata! Succes!