| YaYou a întrebat:

Daca descarc poza unei persoane de pe facebook... persoana respectiva poate vedea ca i-am descarcat-o? big grin

Răspuns Câştigător
| Mada4ghn a răspuns:

Nu,bineinteles ca nu are,si poti salva poza, oricum, e ilogic sa poata vedeahappy

2 răspunsuri:
| Allexaandraa a răspuns:

Daca nu ma insel nu ai cum sa descarci o poza de pe facebook,doar sa o furi,si cred ca asta o poti face cu un print-screen iar apoi cu programul PhotoScape decupezi poza, sau alt program, daca nu ai photoscape.Si app nu are cum sa vada.

| bogza2 a răspuns:

Nup