| ciupy a întrebat:

Daca Enstein e cal mai destept atunci care este cel mai prost?

12 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

D-zeu si sperietoarea sa, Lucifer.

| fabiola a răspuns:

A FOST DESTEPT IN FIZICA, LA FEL CA MULTI ALTII! IAR INTELIGENTA NU ARE UNITATE DE MASURA SI NICI SABLON DE COMPARARE!

| lia a răspuns:

Daca ar exista un top pentru cel mai prost om, as avea foarte multe propuneri laughing

| andi a răspuns:

Eu? tot ce-i posibil...rolling on the floor, mai nu radeti mai...rolling on the floor

| selef a răspuns:

Boc sau Basescu.

| Wtf9000 a răspuns:

Cine a zis ca Einstein e cel mai destept?

| okei a răspuns:

Este acum un pusti de 10 ani care e la facultate la 10 ani si acolo le stie pe toate si se plictiseste ce spuneti de el am vazut in arhiva la ProTV

| dudu_4306 a răspuns:

Cine e cel mai prost? Hmm, sunt prea multi concurenti pentru postul asta...

| andreea89 a răspuns:

Fernado de la caransebeslaughing)))))))hai ca altu nu exista(nu asa prost)

| gherghe_9739 a răspuns:

Cred ca cel mai prost esti tu care intrebi asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe specimene in tara asta, in lumea asta, analfabeti etc.care pot fi ei...