| VladAntonio a întrebat:

Dacă eu am ales sa nu îmi epilez parul de la subraț ce doar sa îl tund așa subtil, credeți ca este vreo problema? Adică oare deranjează pe cineva?
PS. Fac sala și ma spăl mult

8 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Dacă pentru tine nu e o problemă, cu atât mai puțin să te intereseze daca e o problema pentru altii.

| Celcestietot a răspuns:

Daca nu iti prinde miros, ca el poate aparea indiferent de cat de mult te speli tu, nu este nicio problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui crezi ca ii pasa de parul tau de la subrat?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu incepe sa miroase dupa tine si deranjeaza pe cineva, atunci nu este nicio problema. Pana la urma este corpul tau, faci ce vrei cu el.

| darrio2007 a răspuns:

Dacă nu ai probleme cu mirosul, nu trebuie sa-i faci nimic.

| GdX a răspuns:

Daca nu mirosi, ce treaba sa aiba lumea cu ce faci tu?

| Michaeel a răspuns:

Personal, consider ca e scârbos sa ai par la axila, chiar și ca bărbat, dar asta e doar părerea mea, nu te judec sau ceva, dimpotrivă, dacă ți-e îți place și te simți comod de ce sa te intereseze ce zic alții.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu mirosi și ești curat, nu vad unde e problema.