| AndreiMarian12 a întrebat:

Salut, urmeaza sa ma duc la dermatolog cu ceva probleme. Fratele meu a fost cu o saptamana in urma cu aceeasi problema si mi-a spus ca l-a dezbracat de tot si s-a pus pe o masa. Problema mea este: Eu sunt ceva mai paros, ma refer ca am par pe picioare si pe fund destul de mult, in zona intima, subrat, piept etc ma epilez doar ca pe picioare si fund nu prea. Intreabarea mea este credeti ca doctorita va avea vreo problema cu parul de pe fese? Sau ar trebui sa ma epilez? Repet, am ceva mai mult par pe fese.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Depinde, ce problema ai? Daca la nivelul fundului problema, ai putea sa te epilezi, dar nu e obligatoriu, mai ales daca iti va irita pielea si asa cu probleme. Sa nu iti fie rusine, e medic, nu te va judeca.