| Ioana :x a întrebat:

Este vreo problema daca ma epilez la subrat cu epilatorul?

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Nup. dar inainte sa te epilezi pune ceva rece la subrat si tine cateva minute, astfel durerea o sa fie mai suportabilahappy

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu este nici o problema, mie chiar imi place.

| Ea12345 a răspuns:

Nu este vreo problema, insa cum ti s-a mazi zis si probabil sti, chiar doare rau de tot.Insa pielea ramane mai fina si firele de par apar dupa mai mult timp fata de aparatul de ras.happy

| LoLo a răspuns:

Buna...

nu este nici o problema ca te faci cu epilatoru, dar este foarte dureros...trebuie sa suporti un pic happy

si eu ma fac tot cu epilatorul asa ca bafta :*

| darkeyes a răspuns:

Da este. mie mi-a spus cosmeticiana ca zona axilei si inghinalul sunt foarte sensibile si trebuie sa ai mare griza cu unele vase de sange (cred ca asa le zice) de pe acolo ca ti le poti sparge cu epilatorul.In plus vibratiile alea nu sunt deloc bune pentru unele zone.
Pa pa:*

| lays a răspuns:

Nu, nu e nici o problema.insa ai grija, doare al naibii de tarenail biting

| gabriela a răspuns:

Este foarte corect!