| Anna04 a întrebat:

a inceput sa-mi creasca parul la subrat si nu stiu cu ce sa ma epilez. voi cu ce credeti ca e bine? P. S. vreau ceva care sa lase subratul fin nu cum il lasa bigul. funda daca merge!

1 răspuns:
| angel34love a răspuns:

Poti sa incerci crema de epilat de la veet(metoda nedureroasa) sau o metoda mai dureroasa cu ceara. Ceara cred ca lasa pielea mai fina decat crema, indepartand firul de la radacina. Mai poti incerca si benzile cu ceara, tot la fel de eficiente.