| AdE_8566 a întrebat:

Daca imi iau cartela de cosmote cu nr. extraoptiunea cu 3000 minute în Cosmote pentru apeluri voce şi video, 3000 de minute în reţeaua fixă Romtelecom, 3000 SMS-uri şi MMS-uri în Cosmote, 75 minute naţionale şi internaţionale si 75 SMS-uri naţionale cu cati euro o pot activa? 6 si 5 in restul sau 5 si 4 in restul? pe internet am vazut cu 6 si 5 in restulunilor iar la tv cu 5 si 4 in restul lunilor. mersi dau vot

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Prima data o activezi cu 5 euro, apoi restul cu cate 4 euro timp de un an.

| AdE_8566 explică:

Ms dar daca ei cartela cu nr e cu 6 euro, apoi cu 5 timp de un an

| AdE_8566 explică:

Ms dar daca ei cartela cu nr e cu 6 euro, apoi cu 5 timp de un an. imi luai acum