| Lizu. a întrebat:

Daca intr-o zi ati afla ca peste o luna vine sfarsitul lumii, ce ati face?

35 răspunsuri:
| msgirl a răspuns:

Miash vedea de treaba... la fel k inainte... nimic nu santamplat...

| msgirl a răspuns:

Nik... miash vedea de treaba... ca si cand nimic nu sar fi intamplat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi nasol, ar trebui sa contactez pretenii, sa vina sa ma ia de pe Terra happy, planete ca Pamant se gasesc la tot pasul... laughing

| Wisdom a răspuns:

Am sa raman in Romania, doar suntem cu 50 de ani in urma tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce mi sa votat raspunsul cu 2 de stupid...sincer ce vrei sa fac daca vine sfarsitul lumi? sa-l opresc si sa il implor sa se razgandeasca? sunteti culmea fratilor este ceva imposibil acest lucru este dat de la Dumnezeu si nu ai ce face trebuie sa mai radem, sa fim mai optimisti...ca nah doar vine sfarsitul lumii, nu?