| Lizu. a întrebat:

Daca intr-o zi ati afla ca peste o luna vine sfarsitul lumii, ce ati face?

35 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca ar fi adevarat... mi-as trai viata mai mult decat pana atuncilaughing
As incerca sa ma inteleg bine cu toata lumea si sa mor impacatalaughing
Dar...de cate ori trebuia sa fie sfarsitu` lumii pana acum...nu a fostlaughing

| Silvia a răspuns:

@nony...si cu bubulina cum ramane?laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As incerca sa ma impac cat mai bine cu toata lumea.As petrece cat mai mult timp cu cei dragi.[ Familia, rude, prieteniilove struck]

nony
| nony a răspuns:

SweetCandy.nu mai bine il lasi pe fostul si te combini cu mine.ca sa avem o luna si mai fericitabatting eyelashes?

nony
| nony a răspuns:

Silviutza. SweetCandy e febletea mea, Bubu e iubirea mea.Cand am zis sa ne combinam ma refeream sa fim mai amici decat suntem acum, nimic sexual whistling

nony
| nony a răspuns:

Bubu nu e frumos. dar nu mai bine lasam certurile pentru alta data.si am explicat destul de clar ce am vrut sa spun big grin kiss

| Antrax a răspuns:

Daca ar fi adv atunci m-as duce la baiatul pe care il iuby de mult tp si l-as saruta fara sa imi pese de cv

daniela
| daniela a răspuns:

Iar... pai cam des vine sfarsitula sta de lume. Dar tot asa as raspunde as trai fiecare clipa ca si cand ar fi ultima si as face tot ceea ce mi-ar trece prin cap fara remuscari.

| Marii a răspuns:

Nimic. As face aceleasi lucruri pe care le fac in fiecare zi.

| maryana5 a răspuns:

M-as imbata si as vedea dublu laughing

| Pho3nix a răspuns:

Bai fratilor ma lasati cu sfarsitul lumii?
Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii.
Doar dumnezeu decide asta si nimeni altcineva.winking

| cioko19 a răspuns:

As face tot ceea ce as vrea sa fac. as petrece zile frumoase cu familia, cu iubitul, cu prietenii.
M-as duce in tari / orase in care as fi vrut sa ma duc.
M-as distrabatting eyelashes .as profita din plin de acea luna.
Cam atatbig grin
Tu?batting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

Hmmm...pai m-as duce sa-i sp fostului sa se impace q mine ca sa traiesc fericita ultima luna din viata!big grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

As sta cat mai mult timp cu familia mea, cu prietenii si as incerca sa imi amintesc toate momentele frumoase petrecute alaturi de eiwinking

| AvalohAlyn a răspuns:

As sta alaturi de familie si ne-am bucura de toate lucrurile bune pe care le-am facut impreuna.

| BUBULINA a răspuns:

Hmmm... nony e frumos din partea ta?

| alexdop21 a răspuns:

Timp de o luna as sta numai cu maria in buzunar, mi-as pupa toti prieteni, cunoscutii, persoanele pe care nu prea le am la inima, as petrece o zii intreaga cu familia mea, si apoi m-as duce la mare sa ma prina apocalipsa asta cu un mare joint in mana pe plaja! asta as face eu

| kitty_8919 a răspuns:

As fi disperata gandindu-ma ca o sa mor, poate o sa plang dar in ultima zi de viata cred ca miasi face de cap in adevaratul sens al cuvantului.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Asta e. mi-am trait traiul. mi-am mancat malaiul laughing vreti si voi? malai? laughing

| andreutz a răspuns:

Exact ce fac zi de zi, nimic in plus...eu mereu traiesc ca si cum maine ar fi sfarsitul lumii... vorba aia, viata e prea scurta ca sa iti dai seama cand a trecut...asa ca distreaza-te cat poti happy

| fzcsm a răspuns:

M-as distra la maxim cu toti prietenii si cu familia si as face ce-mi place.

| speranza24 a răspuns:

As trai ca si pana acum...fiecare moment, la maxim si m'as bucura, de tot ceea, ce am pana in ultima clipa.Si chiar daca poate parea strano, as fi nerabdatoare si foarte curioasa, de ce va urma dupa...

| nu conteaza_8511 a răspuns:

De unde sa aflam? Nimeni nu stie cand o sa fie. Ce as face? M-as impaca cu Dumnezeu. Dar nu cred ca ai putea intr-o luna sa indrepti tot raul care l-ai facut o viata intreaga.

| eni a răspuns:

As trai fiecare zi la maxim.

| msgirl a răspuns:

Nik... miash vedea de treaba... ca si cand nimic nu sar fi intamplat...

| msgirl a răspuns:

Miash vedea de treaba... la fel k inainte... nimic nu santamplat...

| Wisdom a răspuns:

Am sa raman in Romania, doar suntem cu 50 de ani in urma tongue

| x_8092 a răspuns:

I'as rade in fata celui care a scos prostia asta.
Personal nu cred in asa ceva.

| schoky a răspuns:

Okay...Ca sa intelegetisi voi, sfarsitul lumii este si nu va fi! Adica, dupa cum scria in Biblie(parca) Sfarsitul Lumii este atunci cand se vor schimba fortele naturii, lumea va muri mai repede, cei maimulti copii se vor naste cu deficiente, inundatiile vor fi ceva obisnuit, cutremurele la fel etc...va dati voi seama..., iar toate acestea se intampla chiar in momentul asta...
Rata mortalitatii in aproape toate tarile este mai mare decat rata nasterilor(sau cum se numeste)...
Si dupa cum cred ca stiu toti, inainte sa moara un om(Sfarsitul Omului) el mai are cateva secunde de trait, asa este la noi, la Sfarsitul Lumii, incet, incet, nu o sa mai fie nimic din noi...

winking... AnyWay, trebuie sa fi optimist, poate ne iarta Dumnezeu, din noo...winking

| Unstopable a răspuns:

As trai din plin fiecare moment... fara sa-mi mai pese de consecinte...pentru k no-or sa ma mai ajunga din urma happywinking