| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai afla ca peste o ora vine Sfarsitul lumii ce ai face in ora care ti-a mai ramas?

Răspuns Câştigător
| pachy a răspuns:

Mas ruga la Dumnezeu sa imi ierte pacatela

34 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

As merge in parc. Fac jumatate de ora pana acolo, imi mai ramane jumatate de ora pentru relaxare. Probabil ca liniile telefonice ar pica, lumea ar alerga panicata pe strazi, asa ca ce as avea de facut decat sa stau si sa ma bucur de experienta pe care am avut-o in lumea asta?

mira
| mira a răspuns:

Probabil nimic. N-ar trebui nici sa-mi pregatesc actele. Mira

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

M-as culca...winking
Daca stiu ca oricum mor...de ce sa ma agit...

Bula
| Bula a răspuns:

Eu mi-as continua activitatea, ca inainte. thinking
Imi vad de treaba.
A mai venit "sfarsitul lumii si in "2000. devil

cami
| cami a răspuns:

Poi as avea curaj si tupeu ce n-am avut pe parcusul vietii mele. le-as spune tuturor ce gandesc despre ei cu advwinking,(sa ma descarc i-as si injura tongue) as rade pe saturate, si dupa care as merge la Biserica sa ma spovedesc...totusi vreau sa ajung in Rai, nu?

cami
| cami a răspuns:

Bineee mike rolling on the floor am cazut dp scaun cand ti-am citit raspunsul laughing)rolling on the floor ~m-as culca happy~ asta chiar merita premiat happy

lolita
| lolita a răspuns:

As face dragoste cu iubitul meu, macar sa mor fericita, nu? happy

| selef a răspuns:

As trece la ora de iarna cand dai ceasul cu ora inapoi.

| JustMeFlory a răspuns:

As mai ajuta pe cineva de pe TPUlaughing

| Ben. a răspuns:

As programa televizorul ca sa vad meciul de marti

| JackieSue a răspuns:

O sa vi se para stupid, dar as merge la biserica pentru orice eventulaitate(acum depinde si de la cine afly chestia asta)ca macar sa mor impacatabig grin

regis
| regis a răspuns:

As sta cu familia.

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

As suna un tip pe care l-am placut si i-as spune ca inca ma mai gandesc la el si as da orice sa-l mai vad odata!

| N538961518 a răspuns:

Mi-as lua la revedere de la persoanele apropiate si as astepta sa mor.

| galileo a răspuns:

Ceau. Daca ar venii Sfarsitul Lumii i-as multumi la Dumnezeu ca vine sa ma ia acasa, si as fii entuziasmat ca in sfarsit voi ajunge alaturi de El. Sper sa ajungem cu toti acel moment :d. Numai binewinking.

| pisika a răspuns:

... voi va relaxati.eu ma panichez...happy

| Zoombe3 a răspuns:

In prima jumatate de ora mi-as suna toate rudele, dupa care cel mai probabil sex.

| claw_4117 a răspuns:

Mi-as asigura o conditie psihologica si fizica potrivita, apoi as cauta un adapost. happy

Doar nu credeati ca mor asa usor devil laughing

| Liana [] a răspuns:

Ash sta alaturi de persoanele care imi sunt dragihappy .depinde si cat de aproape suntlaughing

| amstaff a răspuns:

I-as lua pe ai mei in brate!

| loredanarotariu a răspuns:

Sfarsitul lumii, ha? happy
Nu ma incred ca in zvonuri si nu m-as increde nici daca mi s-ar spune ca peste o ora vine Sfarsitul lumii. M-as uita pe geam, daca totul e in regula as reveni la treburile mele.

| Ys a răspuns:

In primul rand nu se stie cand va fi sfarsitul sunt o multime de zvonuri k ar fi un cutremur..., dar daca ar fi sa sfarsitul lumi intr-o ora m-as gandi la toate cele bune si rele din viata mea...si ii multumes lui dumnezeu ca am avut o viata asa de frumoasa alaturi de el...

| pms a răspuns:

I-as spune mamei ca o iubesc, si lui tata... Ce poti sa faci intr-o ora? m-as relaxa, ca de dormit nu cred ca as putea

| alinaalinutza a răspuns:

Daca ar fi asa, daca as auzi ca ne idreptam spre imparatia cerurilor as incerca sa ajung cat mai repede la 2-3 spitale si as dona toti bani mei chiar si casa as video si banii i-as dona.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă până aici a fost a fost!
Îl aștept cu brațele deschise.
Ce se poate face într-o oră?
Nici Dumnezeu nu a creat lumea într-un ceas.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As desena pe o coala de hartie pamantul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As face ceea ce fac si acum, as trai si m-as bucura de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As pleca. unde vad cu ochii.cu toate ca nu o sa ajung prea departe intr-o oralaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-as duce la prietenul meu, l-as strange in brate si i-as spune ca il iubesc mult si ca nimeni si nimic nu ne poate desparti vreodata! sa speram ca nu va fi nici un sfarsit al lumiisad! bucurati-va de viata!