| Vampire_9682 a întrebat:

Daca iti decolorezi parul si ti-l vopsesti dupa aia, dupa ce se ia vopseaua respectiva, unde ai decolorat ramane blond?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Niciodata vopseaua nu se ia atat de mult incat parul sa ramana blond. Dupa muuulte spalari parul va avea o, sau mai multe nuante ale vopselei de par folosite initial.Parul trebuie decolorat intai pentru ca nu poti sa faci o nuanta deschisa pe un par inchis la culoare.

2 răspunsuri:
| Paradise a răspuns:

Vopseaua respectiva nu se ia, iti creste parul u.u
si nu, nu ramane blond, e parul tau natural

| MGee a răspuns:

Vopseaua se va lua dupa mai multe spalari, dar nu de tot.Parul va avea tente de blond in zonele in care l-ai decolorat anterior dar e posibil sa nu se vada blond curat. Eu cel putin am fost blonda si m-am vopsit satena si dupa 2 saptamani revenisem la blondul meu initial thinking