| lory_6999 a întrebat:

Daca iti place fotbalul vino pe un site :www.fanball.webs.com aici totul este despre fotbal. Primii 5 care isi fac cont vor primi Admin sau Moderator. Va asteptam cu drag!

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Mai bine fa-ti site cu ucoz, pentru ca webs gratuit are doar 64 MB latime de banda care se termina repede in functie de cate poze ai pe site si dupa ce se termina trebuie sa astepti luna urmatoare sa se reseteze latimea de banda ca sa poata intra oameni pe site.