| adrian550 a întrebat:

Daca joaca cineva goalunited stie careva vreun loc de unde putem descarca bani in contul nostru pentru jucatori, teren, imprejurimile de acolo, etc
funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| JohNNNyy a răspuns:

Http://gustars.yolasite.com/
Am auzit ca asta merge. Eu nu joc dar un prieten mi-a spus ca e foarte bun site-ul asta.

| Danciu_Catalin_1973 a răspuns (pentru JohNNNyy):

JohNNNyy eti un prost furi conturi
sa nu intrati pe site-ul pus de jegul de JohNNNyy

| razor2000 a răspuns:

Nujjj...
adauga kido_sko sa discutam...

| Seriosi_Sa_Fim_1965 a răspuns:

Aveti grija, ca "JohNNNyy" este un hacker jegos, care va fura parolele si, in cel mai bun caz, va fura cartile, daca nu echipele cu totul.
Acel site este o "facatura". Aveti grija, de asemenea, ca va fura si datele personale stocate in contul pe care i-l dati.
Adresa lui de mail, inregistrata pe "site-ul american" happy, este dragnea.ionut20@yahoo.com.
Ma gindesc serios sa-l dau pe mina politiei...