| intrebsauraspund a întrebat:

Daca la 17 ani fac sala, iau creatina, o pastila de testosteron inanite de antrenament si un pliculet cu zinc calciu magneziu dimineata, se poate intampla ceva? Sunt prea multe?

5 răspunsuri:
| 239 a răspuns:

Nu sunt multe. Depinde si de gramaj.
Ce pastila de testosteron folosesti?

| intrebsauraspund explică (pentru 239):

Nu folosesc inca, insa vreau sa ma reapuc de sala, la pachet cu cele 3. Ce pastila recomanzi? Vreau incep sa iau in fiecare dimineata un plic de CaMgZn, si inainte de sala, o cupa de creatina + o pastila de testosteron.
Ma gandeam ca sunt prea multe.

| 239 a răspuns (pentru intrebsauraspund):

Proteina este cea mai importanta, depinde de alimentatia fiecaruia.
Iti recomand :
-proteina (in caz ca nu consumi destula din alimentatie)
-creatina
-CaMgZn este bun
- vitamina B complex pentru energie
La anii tai nu ar trebui sa ai nevoie te testosteron, iti trebuie multa proteina si multa vointa la sala, bafta.

| intrebsauraspund explică (pentru 239):

Testosteronul voiam sa-l iau mai mult pentru a-mi creste parul facial mai rapid

| deivius a răspuns:

Salut,ai luat pana la urma pastile pentru testosteron? Daca da, poti sa imi spui si mie cum se numesc exact?