| anonim_4396 a întrebat:

Daca mă decolorez in cap si am parul foarte scurt, dar foarte scurt, cam ca nane daca il stiti (sunt baiat), am sanse sa chelesc? Asa am auzit

Răspuns Câştigător
| Maria_Teodora_1993_oBUz a răspuns:

Chelitul este mai mult din generație în generație, nu are nici o legătură.
Dar ar putea afecta firul părului (depinde ce fel de par este creț, cu volum, fara volum) dacă chiar se întâmplă să chelești, v-a crește înapoi(nu și dacă ai pe cineva in familie chel).

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cheleşti dacă îți decolorezi părul.

| Clytia a răspuns:

Nu cred că o să chelesti, dar totuși, e o prostie să-ți decolorezi părul și să ți-l faci roz

| Ale5184 a răspuns:

Nu. Dar mergi la salon daca vrei sa o faci.