| GEORGE a întrebat:

Daca media finala dintre evaluarea nationala si clasele 5-8 este 8.09 ce licee din galati imi recomandati.
vreau 3 licee care mi se potrivesc. funda

Răspuns Câştigător
| Mentosanaaa a răspuns:

Si eu sunt tot din Galatsi, tot la sfarsit de`a opta...In privintsa liceelor...:
1)Colegiul Economic Virgil Madgearu-Turism si Alimentatie-7, 81
2)Grup Scolar Sf.Maria-Mate-info/Stiintse ale Naturii-7, 52/7, 67
3)Liceul Teoretic Dunarea-Mate-info-7, 84

Acum nu stiu, decizia iti apartine :]
Succes mai departe!

1 răspuns:
| zuzikutybeshty a răspuns:

Bv,si eu sunt din Galati.off... daca aveai media 8, 11, ca intrai la racovita,e un liceu bun, poti sa te suci la:
-Liceul cu program sportiv-7, 81
-Grupul scolar,, Sf. Maria''-7, 72
-Grupul scolar industrial,, Gh Asachi''=7, 70