| mada2396 a întrebat:

Daca merg la coafor ma duc eu cu clamele mele? mentionez ca pentru o coafura sofisticata

5 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Nuh ele de ce is puise acolo si de ce au atatea acolo sa te duci u cu clemele tale de acasa nuh nici vb te duci si le spui ce vrei sa iti faca si sa-ti faca si gata!

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Mai bine iale ptc nu la toate frizeriile iti da si clame si tile iei intr-o pungaa ceva.

| Ladybuug a răspuns:

Daca vrei tu, da. Insa acolo iti dau ele clame cu conditia sa le aduci peste o zi, doua, inapoi.

| Cella a răspuns:

Adule cu tine ca oricum nu sunt grele sau cevaoh go on

| andreearock a răspuns:

Nu dar clamele le platesti la coafor sau daca vrei tu ceva anume le poti cumpara tu