| Annekie67 a întrebat:

Daca mi-a dat cineva cerere de prietenie pe facebook si nu vreau sa-mi vada decat un album in afara de cele de profil cum fac? Sau doar cele de profil...dar nu si celelalte..sau mai bine doar poza de profil?laughing)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe facebook la albumele tale -> click pe album -> Editeaza -> click pe sageata de langa Public ->Personalizat -> si in fereastra care se deschide la -> ascunde de la -> These people or lists: scrie numele prietenilor care nu vrei sa-ti vada albumul si apoi -> Salveaza Modificarile. La fiecare album trebuie sa procedezi la fel.
Bafta!