| maissner a întrebat:

Daca mi-a dat cineva ignore si ii trimit un mail il primeste? Pls...

Răspuns Câştigător
| Rosalinda_8988 a răspuns:

Da.il primeste. o sa il primeasca undeva la spam dar il primeste!happy

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca a blocat si mailul venit din partea ta (id-ul tau), nu... daca nu a facut asta, da

| Maria002 a răspuns:

Buna! Sigur il va primi numai ca la Spam si daca e intelegator ti-l va citi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum a spus si Rosalindahappy Acea persoana va primi e-mailul tau, dar in cutia ''spam''kissfundita?:X