| Derkes a întrebat:

Dacă o persoană este băgată într-un grup pe messenger din greșeală iar eu o șterg imediat, îmi poate vedea conversațiile anterioare? Menționez că acea persoană nu o am în lista de prieteni.

6 răspunsuri:
| Perkoz a răspuns:

Daca nu a avut timp sa se uite prin ele inainte sa o stergi nu le poate vedea

| Nomoreregretstb a răspuns:

Da,poate vedea conversatiile de pana sa fie stearsa, deci in consecinta toate mesajele anterioare pot fi vazute

| Derkes explică (pentru Nomoreregretstb):

Da dar eu am sters-o repede..in nici 10 secunde, persoana nici nu era on cand am adaugat-o. Imi poate vedea conversatiile?

| Nomoreregretstb a răspuns (pentru Derkes):

Asta depinde de norocul tau acum ^^

| Derkes explică (pentru Nomoreregretstb):

Doamne ajută!