| Elenatm16 a întrebat:

Bună! Dacă am dat like din greșeală unei persoane pe care nu o am la prieteni și după am dat repede unlike, mai poate vedea că am dat like?* Menționez că i-am dat și block imediat.

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cum sa dai block cuiva pentru ca tu faci o greseala? Ce prostie. Scuze pentru interventie dar nu-mi plac oamenii care dau block aiurea.
Raspunsul la intrebarea ta e ca nu vede like-ul daca ai dat unlike. Putea insa sa-l fi vazut daca a fost online la momentul respectiv.

| Elenatm16 explică (pentru Lioana):

Am dat block doar pentru faptul că m-am speriat, încercând să repar asta și sa nu vadă așa acel like fiindcă nu am nicio legătură cu persoana respectiva și nu vreau să creadă altceva, mulțumesc pentru răspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vede ca i-ai dat like, dacă i-ai dat unlike mai apoi. Daca te referi la Facebook. Dar în schimb ultima persoană care a dat like înaintea ta, ii va apărea totuși în notificări că acea persoană a apreciat din nou postarea. Nu era necesar block-ul, dar în fine.

| Celestina003 a răspuns:

Da,vede...e bine că ai dat block.