| RuSuLeTzZz a întrebat:

Daca pozele ar vorbi... si a-ti avea cateva fotografii cu unele persoane care sunt/au fost importante in viata voastra care ar fi reactia voastra. adica a-ti incerca sa discutati tot ce a ramas nediscutat sau...

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Desigur. Si cred ca ar fi si mult mai usor pentru ca acum nu ne'am mai pierde in cuvinte si nu ne'am fastaci ca si cum ar fi pers. respectiva/e in carne si oase langa noi. Cred ca nimeni n'ar rata o astfel de sansa pentru a spune tot ce mai era de spus!

[:*]

9 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Da, cu siguranta as vrea happy

| juniper a răspuns:

La inceput m-as speria, dar apoi mi-ar trece, daca este buna persoana din fotografie, cu siguranta as dori sa vorbesc cu el/ea.

| Pho3nix a răspuns:

Hmm, ar fi frumos.
Togheter, Forever laughing

| Cryssy a răspuns:

Da normal. love strucklove struck

| albastrel a răspuns:

De fiecare data cand ma uit la tabloul cu matusa mea care din pacata m-a parasit mult prea devreme simt si mai mult lipsa ei si desi este la mine in camera si in fiecare zi il vad nu voi renunta la el niciodata.imi face bine sa o vad macar intr-un tablou fara viata, fara puterea de a-mi da un sfat, de a ma strange in brate...asta este viata...toti ne ducem... Daca pozele ar vorbii...am fi mult mai fericiti cu totii, nu crezi?

| dyav0litza a răspuns:

Daca pozele ar vorbi, n-as mai suferi. n-as mai plange zi si oapte ca el e departecrying

| anonim24 a răspuns:

Buna intrebarea, mi-ai adus aminte de o persoana care a fost foarte importanta in viata mea si daca pozele ar vorbi as avea 1000 de intrebari sa ii pun, a ramas un gol in inima mea si am nevoie foarte mult de raspunsuri ca sa il umplu.persoana nu a murit dar mandria si orgoliul nu imi permit sa ma apropii de el.

| adela17 a răspuns:

Da as faceo...deoarece o relatie care a durat 6 luni s-a terminat doar cu "nu mai vreau sa continuam" si tare mult as vrea sa stiu de ce? pentru ca de atunci nu am vorbit... iar ranile din suflet nu sau vindecat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mama si cu tata ca nu mai sunt.Multe discutii neterminate, da vorbesc cu ei in gand, n-am nevoie de poza, mi-i aduc aminte perfect.