| biabianca a întrebat:

Daca stiti sa imi spuneti si mie cand va incepe noul sezon " Dansez pentru tine ". Va multumesc mult :*.
Fundita >big grin

6 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Uite eu mai inainte am cautat p google si acolo spune ca in 15 octombrie, avand unu inceput fastuos
batting eyelashes

fundita?
pls nu am nici 1crying!

| OanaG a răspuns:

Buna Bya :*

Pe la jumatate lui septembrie-inceputul lui octombriebig grin

| Bii26 a răspuns:

In toamna. Dansez pentru tine va incepe in data de 15 octombrie.

| liveincolors a răspuns:

Nu se stie o data exacta. Prin toamna. In octombrie incepe de obicei.

| silver19 a răspuns:

Nu stiu dar sezonu care s-a terminat a fost fff nasol... sper sa aduca niste concurenti mai cu viata si nu asa plictisiti de viata cum a fost asta... jalnic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noul sezon va incepe in toamna, deja au inceput preselectiile. Fundita? big grin