| mardeamor a întrebat:

Daca sunt minora am 17 ani jumate si cineva imi trimite din cipru bani prin bcr as putea sa ii ridic eu cu buletinul meu sau trebuie neaparat un adult? astept raspuns urgent va rog

2 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Buna parerea mea e sa te duci la bcr sa intrebi aia de acolo te pot sfatui cel mai bine nu noi astia de pe TPU, ca sa nu te invatam gresit unul zice ca se poate unul ca nu se poate.Asta e parerea mea acum tu faci cum crezi. Dar daca ai 17 jumatate nu cred ca pot sa-ti zica nimic, oricum te intreaba cati ani ai? Doar nu ai sa zici 17 jumatate zile si tu 18 si asa nu mai ai probleme.Bafta.

| dynasmile21 a răspuns:

Din cate stiu eu nu est nevoie de un adult. Si eu am primit asa bani si nu a fost nevoie de un adult.