| Andreea2203 a întrebat:

Dacă sunt pe profilul,, Resurse naturale si protectia mediului" nu o sa fac nimic despre patiserie nu? Adica eu stiu ca o sa fac ore despre mediu nu despre alimentatie....Am o prietena care ma zăpacea cu asta...

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu.
La protectia mediului faci exact cu se numeste.Protejezi mediu,faci ecologie etc.
Sigura practica pe care poti sa o faci este sa mergi in natura sa plantezi un copac, sa faci curatenie, sa vizitezi statiile de apa, digurile, statiile de epurare etc.Nu are treaba cu patiseria, bucatatia etc.