| geta123 a întrebat:

Daca un baiat cand te saruta are buzele moi inseamna ca saruta bine?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

E ca si cum ai spune ca eu am gusturi bune pentru ca am ochii albastrii, si tie iti place culoarea asta.
Nu el a ales sa aiba buzele asa, foloseste-ti si tu putin creierul, ce legatura are faptul ca are el buzele moi cu experienta sa in sarutat?

3 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Dimensiunea buzelor, faptul ca le are carnoase sau nu, moi sau nu, nu au nicio legatura cu modul in care saruta o persoana

| bipolarcat a răspuns:

Tu dacă ai buci moi, înseamnă că ştii să te caci bine?

| geta123 explică:

Ma plictisesc si pun intrebari aiurea laughing