| middle654 a întrebat:

Daca un baiat care zice ca te iubeste tipa la tine uneori, inseamna ca nu te iubeste?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca-l superi rau si tipa la tine te iubeste maxim, mai bine decat sa te loveasca....cu un trandafir!

| mona a răspuns:

Un baiat care zice ca te iubeste trebuie sa si iti demonstreze asta, tu trebuie sa simti daca intr-adevar te iubeste sau sunt doar vorbe in vant

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Pai depinde de motivul pentru care face asta si daca este exagerat sau nu.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inseamna doar ca e cam limitat in exprimare.Nu ar trebui sa-i permiti.

| VladGH a răspuns:

Posibil sa te iubeasca, dar cel mai probabil este dus cu nervii. Nu isi poate stapini nervii si o face fara sa-si dea seama. Asta este caracterul.

| Anaad a răspuns:

Draga middle654, iubirea se demonstreaza si se manifesta, nu se vocifereaza. Ignorand tipetele, tu simti ca te iubeste?