| MAARRYYAA a întrebat:

Daca un baiat iti pune piedica mai des sau se baga in treburile sau uneori nu te lasa in pace, e semn ca te place?

Răspuns Câştigător
| Nika29 a răspuns:

Uneori cred ca e asa. dar nu de fiecare data. In aceste momente e dificil sa vezi daca-si bate joc de tine sau prin aceasta metoda doreste sa-ti arate ca te place. Daca te priveste mereu, te studiaza, gaseste diferite teme de discutii, nu ezita nici o clipa sa-ti fie alaturi e sigur ca te place!
Poate asa e natura lui si prin asta ca se baga in toate chestiile sa afle cei cu viata ta doreste sa-ti demonstreze ceva. Poate fi si faza cind te-a iubit mai inainte tu nu obesrvai si acum iti face piedica la fiecare pas drept razbunare. Deci aici sint diferite variante posibile, dar ca sa afle cu siguranta intreaba-l singura daca comunicati des.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tinerii mormoloci asa fac in prezenta unei fete frumoase, ei nu au inca, capacitatea de a-si exprima sentimentele. Curios este faptul ca atunci cand nu le convine ceva, pot si stiu sa injure!

| FizZAleX a răspuns:

Exista doua variante :
1. Daca nu facea asta inainte si dintr-o data la apucat este posibil sa te placa.
2. Este nebun si asa il apuca.