| Danaciocan a întrebat:

Daca un baiat nu te lasa in pace pentru ca vrea o relatie cu tine, da tu nu vrei poti implica politia sa te lase in pace?

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca insista prea mult si te hartuieste desigur.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti minora, poti implica parintii tai, care va discuta cu acel baiat sau se va apela la Politie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te lasa in pace. Depinde de ceea ce face.

| just4ubr2015 a răspuns:

Ce treaba are militia cu tine vorbeste cu el explica-i ca nu esti genu lui nu mai pasa problemele la altii

| Skylor a răspuns:

Nu cred că e atât de râu în cât să apelezi la poliție, discuta cu el și spune i că nu ești disponibila pentru el, blochează l peste tot și ignora l total.