| c3r3b3l a întrebat:

Daca unei fete i-a venit ciclu si fuge si chestii din astea ca am auzit ca nu prea sunt flexibile in acea perioada dar de ce?

Răspuns Câştigător
| deennutzza a răspuns:

Nu prea am inteles ce-ai vrut tu sa scrii dar iti raspund ce am inteles eu... daca te referi la sex : Incearca si uh sa faci sex cu o fata cand e in tipul menstruatie si o sa vezi rezultatul. Daca te referi la activitate, este adevarat ca noi fetele suntem mai stresate in timpul menstruatiei.Imagineaza-ti si uh sa ai,, ciclu'' in fiecare luna, sa te tina 4-5 zile si sa iti schimbi absorbantul de 3-4 ori pe zi sau sa stai cu un ob infipt in zona aia pe unde iese domnul caca(in cazul tau ca tu nu ai vagin)si sa-l inlocuiesti si pe ala la 4 ore, cu siguranta nu te-ai simti bine in perioada aia...(Glumesc)

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Nu sunt flexibile in acea perioada cand "fuge si chestii din astea" pentru ca nici nu le duce prea mult mintea in nici o perioada laughing