| rebela a întrebat:

Daca va-ti uitat pe acasa sau pe situ acasatv.ro poate ati vazut reclama cu cristina show unde vin cele mai frumoase 50 de vedete ei bine in reclama e un moment cand incepe sa cante una si un vers suna asatongueorque la vida es dura si mai departe nu mai stiulaughing vreau si eu sa stiu cum se numeste melodia

4 răspunsuri:
| rebela explică:

Aaaa nu dar mai mi-am amintit niste versuritongueorque la vida es dura y la noche es obscura ie ie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porque la vida es dura y la noce es obscura... asa e versul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olga Tanon - Cuando Tu No Estas- http://www.youtube.com/watch?v=TmQ9-FUTu6c, asta e melodia care o cauti.