| mariutza98 a întrebat:

Dar de ce unele fete vor sa aiba sanii mari?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pentru ca baietii pun accent pe fund si sani (nu toti, majoritatea).

| maryana5 a răspuns:

Eih bine se exagereaza in ziua de azi cu sanii.Insa ma pun in locul baietilor: hmm thinking paih clar nu mi-ar placea una' cu niste pepeni mai mare ca propiul cap surprise
Dar nici una' cu 2 bube straight face care daca le dai cu alifie, pana urmatoarea zi trec laughing

parerea mea thinking
auleo mi-am intrat prea bine in rol rolling on the floor

xoxo, mary big grin

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Îți zic eu de ce! Sunt unele fete care au diferite „interese" și vor să fie mai atrăgătoare! Pentru că băieți sunt la tot pasul!

| Selena54 a răspuns:

Pentru ca vad in reviste fete cu sani mari, fund mic, talie mica si picioare lungi si subtiri.eu cred ca au impresia ca daca au sanii mai mari sunt cu ceva mai bune decat celelalte fete...si nu e deloc adevarat! in loc sa beleasca ochii prin reviste mai bine ar invata sa-si accepte si sa-si iubeasca corpul asa cum este. cu defecte si calitati! big grin

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Eu chiar nu vreau sa ma mai mari decat le am acumoh go onmi-e bine asa sper sa nu mai creasca ca nsuh mie mi se pare ca fetele cu sani mici sunt mai simpatice decat cele falselaughing

| zuzuke94 a răspuns:

Deoarece cred ca fetele cu sanii mari sunt mai atragatore sad Eu cred ca tot ce conteaza e felul in care gandesti! Nu judeci o fata dupa sani, nu? Fetelor nu mai fiti obsedate dupa marirea sanilor!

| opschris a răspuns:

Eu nu tolerez sani GIGANTICI, si nici cei MARI numi plac ...in plus nici un fund mare nu plac. dar totusi pun accent prea mare pe "greutatea " si fata fetei. imi plac fetele frumoase, de gasca, prietenoase dar fitoasele nu le tolerezwinking