| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi idei de nume pentru facebook...ma cheama Ale. Ceva nume mai smecherebig grin. Cele mai tari primesc funda maree:X

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu te complica cu "nume şmechere", că n-are sens. Pune "Ale" şi eventual vreo poreclă de'a ta lângă.
Succes!

| Mrrrrr a răspuns:

Poi puneti numele tau, nu transforma Facebook-ul in Hi5....Numele tau de familie si prenumele, ce e asa de greu?

| icandream a răspuns:

Buna draga cum vezi eu sunt sngura care iti raspubde! laughing))
incearca : alessya sau... cred ca te cheama alexandra nu? ce zici aleks@ndr@