| Tanea154 a întrebat:

Dati-mi idei de statusuri de dragoste triste, statusuri pentru fete, statusuri smechere... orice fel de statusuri care v-au placut si voua plizzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aici iti poti alege cate vrei, sunt chiar amuzante, unele :D
http://statusuri.sms-mesaje.net/tag/mici/

2 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Femeia nu vede niciodata ce-ai făcut pentru ea, nu vede decât ce n-ai facut.

Fericirea poate fi intalnita intr-un simplu graunte de nisip din desert...

De ce moartea este întotdeauna o femeie? laughing

Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata laughing

Invata sa pretuiesti adevaratele valori…nu toate pizdele sexy sunt comori drooling

Am invatat ca opusul dragostei nu e ura, ci indiferentastraight face

Nu face dintr`o persoana TOTUL... Pentru ca atunci cand va pleca, vei realiza ca nu mai ai NIMICwinking

O vipera ca ea cand te-a muscat, ii dai tot ce iti cere pe pilot automat! devil

Baietzii trebuie tzinutzi in PUFFFsmug PUFF o palma... PUFF un pumn feeling beat up

Bărbaţii sunt ca şi autobuzele, într-un sfârşit, unul va apărea la orizont...

Sunt genu` de fatã ipocritã...genu` care stie sa minta cã’i fericitã!

eu nu pun niciodata punct, pun mereu virgula, ca poate vreodata vreau sa ma intorc de unde am plecatkiss

O femeie îşi va aminti întotdeauna bărbaţii pe care i-ar fi putut avea, pe când un bărbat îşi va aminti întotdeauna femeile pe care nu le-a putut avea...

Am acelaşi obiectiv de cand eram mica. Vreau sa conduc lumea. - Madonna

Iubirea e un sărut furat, un zâmbet inocent, o imbrăţişare pătimaşă… şi un suflet smuls din piept.

Mincinos, prefacut, ipocrit, nesuferit. Da, despre tine vorbeam smug

Nu cred ca exista placere mai deplina decat sa calci in picioare ceea ce ai adorat. Friedrich Wilhelm Nietzsche

Nu ştiu care este cheia succesului, dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare. Bill Crosby

Când îţi doreşti ceva cu adevărat, tot Universul conspiră pentru îndeplinirea visului tău. -Paulo Coelho

Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fi tare!love struck

Baietii sunt ca pantofibatting eyelashes inainte de a-i lustrui trebuiesc scuipatzihee hee

Zambetul e accesoriul meu preferat. love struck

Indiferenta da mereu sah mat durerii :p

Teoretic:te doresc! Practic:ma abtin! Metaforic:mi se rupeee!

*daca imi mai amintesc, iti mai zic laughing

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute