| SarutDulce a întrebat:

Dati-mi idei despre un carnetel secret va rooog!

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu iti face unul decat daca ai neaparata nevoie. Ti-l pot gasi prietenele sau parintii si atunci toate secretele tale devin mai putin secrete.
Daca iti faci unul, ii gasesti o ascunzatoare absolut sigura.

| kyliejenner a răspuns:

Pune-i lacat.

| AndrraEu a răspuns:

Sa fie ceva cu lacat, mic pe care sa il poti imbraca in ceva: o bucata de panza si chestii din astea. Ascundel in locul potrivit: daca e rosu, ascunde-l in locuri rosii, dedesubtul lor e cel mai bine. Si e bine sa aiba incuietoare, iar cand nu mai ai pagini goale in el, pune-l undeva, chiar si la vedere si arunca cheia. Sper ca te-am ajutat