| Neinteleasa a întrebat:

Dati-mi niste programe de editat poze pentru facebook va rog! Adica de exemplu eu am o pagina si as vrea sa scriu si eu semnul f si numele paginii ca aici http://www.facebook.com/....../photo.php asa vreau eu model va rog

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Uite,si eu am o pagina,si folosesc des Photo Scape,pentru capturi si banere,pizap, photoshop.Dar daca nu stiai, exista pagini care se numesc"Comenzi pentru watermark, poze coperta si profil"in care completezi un formular, si iti vor face adminele ceea ce vrei.Pe unele pagini, este gratis, pe altele trebuie sa platesti cu niste like-uri, nu cu bani adevarati

Sper ca ti-am fost de ajutor, si noroc la pagina!happy

| Popa_Marcelin_1999 a răspuns:

Bine